Mit érdemes tudni a pozícióról?
Keressük leendő új kollégánkat senior bérszámfejtő pozícióba, aki összetartó és lelkes csapatunkhoz csatlakozna.

A munkavégezés helye: Budapest, XIV. kerület

A munkakörbe tipikusan az alábbi feladatok tartoznának:
• Komplex szakmai kérdések önálló megoldása
• Partnercégek teljes körű bérszámfejtési feladatainak ellátása, utalások készítése
• TB ügyintézés
• Bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatások, kimutatások, statisztikák készítése
• Adó- és járulékbevallások készítése
• Munkaügyi feladatok ellátása
• Ügyfélreklamációs esetek kivizsgálásában való részvétel
• Új ügyfél bevezetésben való részvétel
• Junior kollégákkal való együttműködés

Téged keresünk ha:

• Szereted a szakmát
• Bérügyintézői és társadalombiztosítási vagy Munkaerőgazdálkodási és társadalombiztosítási ügyintézői végzettséggel rendelkezel
• Rendelkezel minimum 3 év bérügyviteli területen szerzett tapasztalattal
• Problémamegoldó készséggel rendelkezel
• Magasfokú önállósággal bírsz
• Döntésképesség rendelkezel
• Rugalmasság és ügyfélközpontú munkavégzés jellemző rád
• Alapvető számítógépes ismerettel rendelkezel a következő programok területén: Word, Excel

Előny, de nem elvárás:

• Angol nyelvtudással rendelkezel
• Releváns szakmai vezetői tapasztalat
• Felsőfokú végzettség
• Maxoft bérprogram ismerete

Amit kínálunk cserébe:
• Biztos, stabil és kiszámítható munkahelyet és karrierlehetőséget
• HO lehetőséget
• Támogató, barátságos csapatot és környezetet erős szakmai háttérrel
• Cafeteriát és teljesítményalapú bónuszt
• Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget
• Sokrétű feladatkört

Kérlek, a bérigényed megjelölésével jelentkezz!

    Teljes név

    Telefonszám

    Üzenet a kiválasztásért felelős kollégának