Mit érdemes tudni a pozícióról?

Partnercégünk rendszermérnök kollégát keres erős hálózatismereti tudással egy alagútépítési projekt levezényléséhez.

A cég Törökbálinti székhelyű Közlekedésinformatikai rendszerek komplett tervezését és kivitelezését végzi. A munkavégzés helye 2024 végéig főként Sopron, alkalmanként Törökbálint.

(Lakhelytől függetlenül várjuk a jelentkezőket, a cég lakhatást biztosít a projekt idejére.)

Feladatok:
• A kivitelezési projekt műszaki vezetése
• Ütemtervek naprakészen tartása, betartatása
• Folyamatos kapcsolattartás a megrendelőkkel, mérnökökkel
• Saját kivitelezésben végzett feladatok vezetése, szervezése, irányítása
• Alvállalkozók munkájának irányítása
• Riportálás a projektigazgató felé
• Projekthez kapcsolódó teljeskörű adminisztrációs feladatok ellátása

A pozícióhoz tartozó elvárások:
• Msc diploma – műszaki, villamosmérnöki területen
• Tervek rutinszerű olvasása, értelmezése
• Haladó felhasználói szintű számítógép ismeret: elsősorban irodai alkalmazások (MS Office, rutinos Excel használat) és nyitottság a cégnél használt egyéb alkalmazások megtanulására
• Vezetői, irányítói tapasztalat
• Önálló, gyors, precíz munkavégzés
• Proaktivitás: a vélhető akadályok, problémák megelőzése, megoldások keresése
• Műszaki affinitás, műszaki érzék
• Csapatjátékos hozzáállás
• „B” kategóriás jogosítvány

A jelentkezésnél előnyt jelent:
• Tapasztalat hírközlési hálózatépítési vagy rendszertechnikai kivitelezési projektekben

Amit kínálunk:
• Sokrétű, izgalmas munkakör, melyben önállóan és csapatban is kiteljesedhetsz
• Lehetőséged lesz a folyamatos szakmai fejlődésre és széleskörű szakmai tapasztalatok megszerzésére
• Bízunk benned, ezért szabad teret adunk a munkában, közösen meghatározott kereteken belül úgy dolgozhatsz, ahogy neked kényelmes
• Kellemes légkör, támogató vezetőség és segítőkész kollégák várnak
• Rendszeres és felejthetetlen csapatépítő programok

• Apple készülékekkel dolgozunk, így ha egymás mellett döntünk, téged is felruházunk egy laptoppal és telefonnal
• Ezen felül céges autót, valamint lakhatási támogatást (amennyiben a projekt lokáció miatt szükséges) biztosítunk.