Mit érdemes tudni a pozícióról?
Saját csapatunkba keresünk teljes munkaidős Pénzügyi és számviteli supervisor kollégát.

A munkavégezés helye: Budapest, XIV. kerület

A munkakörbe tipikusan az alábbi feladatok tartoznának:

• teljes körű főkönyvi könyvelés
• éves beszámolók, bevallások készítése
• a könyvvizsgálat és a könyvvizsgálói munka támogatása
• havi zárási feladatok teljes körű ellátása
• pénzügyi jelentések
• riportok készítése
• rendszeres elemzések, havi és negyedéves, illetve ad hoc kimutatások készítése
• külső és belső üzleti levelezés lebonyolítása
• csapattagok munkájának irányítása, ellenőrzése (manageri támogatással)

Téged keresünk, ha:
• legalább középfokú angol nyelvtudással rendelkezel írásban és szóban egyaránt
• mérlegképes végzettséged van
• legalább 5 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel, szereted a szakmát, és fontosnak tartod a folyamatos fejlődést

Előny, de nem feltétel:
• navision könyvelő program ismerete
• könyvelőirodai tapasztalat

Amit kínálunk:
• biztos, stabil és kiszámítható munkahelyet és karrierlehetőséget
• HO lehetőséget
• támogató, barátságos környezetet erős szakmai háttérrel
• cafeteriát és teljesítményalapú bónuszt
• szakmai, nyelvi és IT képzéseket
• folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget
• sokrétű feladatkört
• széleskörű, nemzetközi ügyfélkört

    Teljes név

    Telefonszám

    Üzenet a kiválasztásért felelős kollégának