Mit érdemes tudni a pozícióról?
Amerikai tulajdonú multinacionális partnerünk számára keresünk új munkatársat Karbantartó Mérnök pozícióba.
Partnerünk főként nyomtatott áramkörök és félvezetők gyártási – és minőségellenőrzési folyamatait végzi. Globálisan több mint 20 országban vannak jelen, budapesti létszámuk pedig 300 fő felett van.

Főbb feladatok:
• Preventív és prediktív karbantartás tervezés, váratlan meghibásodások elhárítása
• Gyártógépek, berendezések, szerszámok rendszeres karbantartásának megszervezése és támogatása; együttműködés a technikus csapattal
• Épületfenntartással kapcsolatos tevékenységek koordinálása, gépek zavartalan működésének biztosítása
• Aktív részvétel a gép- vagy épületberuházási projektekben, új berendezések installációjának felügyelete
• A karbantartási folyamatok folyamatos fejlesztésének biztosítása
• Géphatékonysági akciók végrehajtása, állásidő és ciklusidő fejlesztése
• Karbantartás dokumentációs rendszer kezelése az IATF 16949 és ISO 14001 tanúsítványoknak megfelelően
• LEAN eszközök, módszertanok napi szintű használata
• A környezetvédelmi és biztonsági előírások betartása
• Riportok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Felsőfokú végzettség, mérnöki diploma
• Számítógépes ismeretek (MS Office, ERP rendszerismeret)
• Folyékony angol nyelvtudás (szóban és írásban)
• Kiváló kommunikációs készség
• Problémamegoldó készség
• Ügyfélközpontúság
• Folyamatokban való gondolkodás képessége

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Releváns tapasztalat gyártási környezetben
• IATF ismeret
• AutoCAD tapasztalat
• LEAN, Six Sigma ismeretek

Amit kínálunk:

• Betekintés egy nemzetközi vállalat logisztikai folyamatainak működésébe
• Tanulási, fejlődési lehetőség
• Rugalmas munkaidő (törzsidő-peremidő rendszer)
• Széleskörű Cafeteria juttatás
• Utazási költségtérítés
• Éves bónusz