Mit érdemes tudni a pozícióról?

Saját csapatunkba keresünk junior könyvelő kollégát, teljes munkaidőben.

A munkavégezés helye: Budapest, XVI. kerület

A munkakörbe tipikusan az alábbi feladatok tartoznának:

• adatrögzítés

• bejövő számlák könyvelése

• vegyes könyvelés

• bankkönyvelés

• számlaérkeztetési, jóváhagyási rend működtetése

• bankátutalások kezelése, utalási lista döntésre előkészítése

• cash-flow előrejelzés összeállításában való közreműködés

• napi pénzügyi jelentés elkészítése

• számlázás, előleg számlák készítése

• követelések behajtásában történő közreműködés, felszólító levelek, késedelmi kamatterhelő levelek készítése

• vevői, szállítói folyószámla-egyeztetések

• hó végi zárási feladatokban való közreműködés

• rendszeres elemzések, havi és negyedéves, illetve ad hoc kimutatások készítése

Téged keresünk ha:

• legalább 1-3 éves tapasztalatod van a szakmában

• lehetőleg szakirányú (pénzügyi/számviteli) végzettséggel rendelkezz

• nem okoz gondot az önálló munkavégzés, ugyanakkor nem félsz kérdezni

• precíz és kitartó személyiség vagy

• rugalmasság és ügyfélközpontú munkavégzés jellemző rád

Előny, de nem elvárás:

• mérlegképes könyvelői végzettség

• angol nyelvtudás

Amit kínálunk cserébe:

• Biztos, stabil és kiszámítható munkahelyet és karrierlehetőséget

• HO lehetőséget

• Támogató, barátságos csapatot és környezetet erős szakmai háttérrel

• Cafeteriát és teljesítményalapú bónuszt

• Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget

• Sokrétű feladatkört

    Teljes név

    Telefonszám

    Üzenet a kiválasztásért felelős kollégának